S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Sjezdové lyžování

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování, kterému se též říká alpské lyžování je zábava pro všechny generace. Každý si najde to své. Zažijete adrenalin i relaxaci, odpočinek, ale hlavně zábavu. Sjezdovému lyžování se můžou věnovat děti od útlého věku, ale i senior. V naší nabídce naleznete lyže Sporten s vázáním Tyrolia, nebo Solomon. S lyžemi můžete vyrazit na upravené sjezdovky, ale milovníci adrenalinu si užijí zábavu i v hlubokém prašanu. Vyražte na hory s novými lyžemi od nás. Máme vy výběr z širokého sortimentu, od lyží pro nejmenší, přez lyže výkonostní, až po závodní.  Vámi vybrané lyže vám dodáme velmi rychle, aby jste si mohli užít zábavu bez čekání. 

Nahorů