S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Vařiče a samovary

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Vařiče a samovary

Při delším pobytu v přírodě, na horské túře, nebo při vodáctví oceníte kvalitní vařiče na plynový kartuše, nebo s plynovou bombou.  Mají malé rozměry a tak se dobře přenášejí. Dokážete na něm však připravit chutný oběd, nebo se zahřát horkým čajem. Vařiče můžeme rozdělit do dvou kategorí. Ta první klasické, by mohly být samostatné vařiče. Druhou kategorii tvoří kombinace vařiče s nádobou. Taková outdoor rychlovarná konvice. Klasické vařiče využijete na přípravu jídla v ešusu, nebo v nádobí z nerezu. Ty druhé zase k přípravě horké vody, čaje a dehydrovanou stravu. Jídlo si v nich neuvaříte. Je proto dobré vědět jaký typ vařiče využijete. V nabídce máme i velký výběr plynových kartuší. Pokud si nebudete s výběrem jisti, obraťte se na nás a spolu jistě vybareme to pravé pro vás.

Nahorů