S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Nádobí a outdoor doplňky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Nádobí a outdoor doplňky

Dávno pryč jsou časy, kdy měl tramp ba batohu přivázaný opálený ešus. Nádobí určené na outdoor a turistiko, popřípadě kemping doznalo velkých změn. Samozřejmě i dnes si můžete pořídit klasický hliníkový třídílný ešus. Ale jelikož se stále více mluví o škodlivosti hliníku na lidské zdraví, mnohem více se dnes ale prosazuje nádobí z nerezu. Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství typů a velikostí souprav hrnců. V nabídce mábe i klasické kotlíky vhodné na přípravu jídla nad ohništěm. Můžete si vybrat i z velkého množství outoor doplňků, jako jsou příbory, vaky na vodu, nepromokavé vaky, stoličky a jiné.  

Nahorů