S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Kalhoty

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

1390 0€

 

1390 0€

 

1240 0€

 

1240 0€

 

1240 0€

 

4390 0€

Kalhoty

V našem e-shopu vám nabízíme velkou kolekci sportovních kalhot, které využijete nejen při sportu, ale i v běžném životě. Můžete u nás nakoupit kalhoty a ktraťasy za velice příznivé ceny. V nabídce máme slušivé a pohodlné tepláky, které využijete při tréninku, nebo v pohodlí vašeho domova. V nabídce máme na výběr z několika barevných variant, s potiskem, nebo bez, ale vždy od renomovaných výrobců. Samozřejmě jsme nezapomněli na kraťasy a sportovní trenýrky. Vybere si každý, tenký i tlustý, malý i velký. 

Ať už sháníte jakýkoliv styl, určitě od nás neodejdete s prázdnou. Máme kalhoty na lyže i snowboard, kraťasy na inline brusle i skateboard. Tepláky a sportovní soupravy na běh, fotbal, nebo jen na procházku v přírodě. Máme sportovní trenýrky vhodné ha všechny halové sporty, nebo na atletické ovály. Můžeme vám nabídnout elastické tepláky, které také oceníte jak ve sportu tak běžném životě. To vše je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a v moderním střihu. Dbáme nejen na estetickou stránku, ale hlavně i na pohodlí. 

Pánské i dámské kalhoty do letního i zimního počasí, k jakékoliv příležitosti, pohodlné a nápadité střihy. To je nabídka Sportamio. Ke sportovním kalhotám a teplákům jistě využijete i stylové triko a mikiny. Oceníte doplňky jako je pásek (pomůže a sluší). Neváhejte a vyberte si z velké nabídky sportovního oblečení a buďte in v na hřišti nebo ve společnosti.

Nahorů