S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Tenisové rakety

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:

 

1590 0€

Tenisové rakety

Základní sportovní náčiní tenisty je tenisová raketa. Bez ní si tenis nezahrajete. Tvoří ji rám, který je složený z držadla, krčku a hlavy. Hlava rakety má úderovou plochu s výpletem ze strun. Původní rám rakety byl vyroben ze dřeva. Dřevo se však k výrobě tenisových raket dnes již nepoužívá. K výrobě raket se dnes používají karbonová, nebo skelná vlákna. Další možností jsou rakety z hliníku, titanu, nebo keramických materiálů. Držadlo tenisové rakety má pro lepší úchop osmihranný tvar a je omotán syntetickým materiálem, takzvanou omotávkou. Není jednoduché vybrat si správnou raketu. Každá má rozdílnou hmotnost, vyvážení, velikost hlavy. S výběrem tenisové rakety vám samozřejmě rádi poradíme.

Nahorů