S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Výbava pro celou fotbalovou jedenáctku

Fotbal rozhodně patří k nejpopulárnějším týmovým sportům na celém světě. Pokud nechcete se na fotbal jen dívat, máme pro Vás moderní fotbalovou výbavu, se kterou komfortně vybavíte každého hráče, potažmo celý tým. Nabízíme Vám kvalitní fotbalové vybavení v uceleném sortimentu. Od míče, přes dresy až po chrániče či brankářské rukavice.

Na celém světě je fotbal známým sportem a má miliony fanoušků a tisíce hráčů. Chcete-li s fotbalem začít nebo se posunout dále, máme pro Vás ucelenou fotbalovou výbavu pro začátečníky i zkušené fotbalisty. Mezi základní vybavení určitě patří kvalitní míč, pohodlný dres a nezapomínáme ani na ochranu v podobě chráničů. Některé fotbalové míče splňují oficiální požadavky FIFA nebo IMS, takže jsou určené i pro profesionální použití. Fotbal je týmový sport, který má na světě snad největší popularitu.

Fotbalové míče pro Vaše góly

Designově moderní fotbalové míče, které Vám můžeme nabídnout, splňují náročné požadavky. Míče jsou k dispozici ve velikostech 4 a 5, přičemž u velikosti 5 má řada míčů oficiální certifikaci dle FIFA, případně IMS. Kvalitní míče vyrobené z materiálů, které zajišťují maximální komfort se špičkovými aerodynamickými vlastnostmi. Spolehněte se na jejich kvalitu, míče jsou v klasickém 32panelovém provedení a jejich kvalitu podtrhuje exkluzivní moderní design a barvy. Vybrat si můžete míče pro začátečníky i zkušené hráče, pro přírodní i umělou trávu. Rovněž také míče se sníženou hmotností nebo míče vhodné pro deštivé a blátivé počasí, to vše v naší nabídce fotbalových míčů najdete. Kvalitní míč dělá velkou část komfortu po dobu celé hry.

Dresy, šortky i chrániče pro celý tým

Nejen míč, ale též kvalitní a spolehlivé oblečení je pro každého hráče klíčové. Vyberte si u nás moderní fotbalové dresy včetně dlouhých brankářských, spolehlivé flexibilní chrániče holení nebo kvalitní fotbalové ponožky. Zkrátka vše k pohodlné, moderní výbavě všech hráčů, brankářů nevyjímaje. Zvolit si můžete u většiny sortimentu z několika barev a samozřejmě i velikostí. U nás se vybavíte na fotbalová utkání komfortně a stylově. Použití kvalitních materiálů je základem, k tomu stylový design a pohodlné provedení. Ať se jedná o dres, chrániče nebo fotbalové šortky

Do brány v pořádných rukavicích

Nedílnou součástí výbavy fotbalového brankáře jsou rukavice. Musejí být pevné a odolné, avšak zároveň pohodlné a výrazně nesnižovat pohyblivost. Jejich povrch nesmí klouzat, aby brankář držel míč pevně ve svých rukou. Rovněž zajištění prodyšnosti je důležitým parametrem. U nás si můžete vybrat z řady vysoce kvalitních tréninkových i zápasových brankářských rukavic v atraktivním designu. Tak nepustíte žádný gól Vašemu týmu. Nabízíme Vám tak kvalitní fotbalové vybavení od míčů, dresů až po kompletní brankářskou výstroj.


Zpět do magazínu
Nahorů