S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Sportovní výživa nenahrazuje jídlo, jen doplňuje

Sportovní výživa, tedy doplňky stravy nejsou určené jako náhradu za pestrou stravu. Pouze jídlo doplňují. Přípravky jsou vhodné k získání energii, růstu svalů nebo redukci hmotnosti. Od kreatinu až po vitamíny a minerály. Pokud se používají správně dle doporučení, jsou pro sportovce bezpečné. Řada z nich obsahuje komplex mnoha účinných látek i přírodní výtažky.

Ve světě sportu se to různými podpůrnými přípravky jen hemží. Je však problém najít ty kvalitní, které opravdu mají kýžený účinek a především jsou bezpečné. My Vám nabízíme kvalitní doplňky stravy pro sportovce. Tyto přípravky mají zaručené složení, které je bezpečné a při správném užívání mají daný účinek. Jsou to legální prostředky k získání energie, růstu a formování svalové hmoty či aminokyseliny potřebné pro tvorbu proteinů. Nenabízíme a nikdy nebudeme nabízet nelegální a nebezpečné syntetické steroidy. Tyto doplňky stravy jsou buď jednoúčelové nebo obsahují několik účinných látek v optimálním poměru. Mezi nabídkou najdete také rýžové nebo ovesné kaše, vitaminy a minerály či tablety s konkrétními látkami.

Doplňky stravy jsou opravdu jen doplňky

To je první věc, kterou byste o sportovní výživě měli vědět. Sportovní výživa, kterou zde máme, rozhodně není náhradou pestré stravy. Pro každého sportovce je pestrá a vyvážená strava klíčem ke své kondici a zdraví. Společně s pohybem. Doplňky stravy tak jsou stále pouze doplňky, nikoli náhradou stravy. Jsou určené k tomu, aby sportovcům doplnily energii, potřebné látky či pomohly k lepšímu a rychlejšímu růstu svalstva. Především je nutné dodržování dávkování.

Aminokyseliny ke tvorbě bílkoviny, bílkoviny na svaly

Bílkoviny neboli proteiny patří společně se sacharidy k základním látkám potřebným pro tělo. Vše má svůj řetěz, bílkoviny se skládají z různých aminokyselin v různém pořadí a počtu a následně přítomnost bílkovin pomáhá ke tvorbě a růstu svalové hmoty. Mezi doplňky stravy, které u nás najdete, patří proteiny, aminokyseliny i například kreatin. Kreatin je jednou z nejznámějších látek mezi sportovci. Má přirozený výskyt v těle a pomáhá ke tvorbě a formování svalů a celkovému zpevnění svalového systému. Je vhodným doplňkem nejen pro kulturisty. Energie není nikdy dost, sportovci ji potřebují takřka neustále. Před náročným tréninkem mohou posloužit předtréninkové suplementy a po výkonu je třeba energii opět doplnit a regenerovat. V nabídce pro doplnění energie najdete u nás různé přípravky obsahující kofein, taurin, guaranu, inosin a další látky. Totéž například u vitamínů a minerálů, k dispozici jsou jednoúčelové přípravky pro doplnění určité látky i doplňky jako komplex minerálních látek. Nechybějí ani přípravky pro redukci hmotnosti. Většina doplňků je formou tablet nebo prášku, případně rozpustných ampulí.

Pozor na anabolizéry a jejich vedlejší efekty

Pokud platí u všech přípravků, že důležitá je správná konzumace, u anabolizérů to platí dvojnásob. Působí totiž na tělo anabolicky. Anabolizéry dodají energii a jsou velmi účinnými stimulanty. Hodí se tehdy, kdy potřebujete doplnit energii na náročný výkon. Dodají chuť k trénování a zvyšování výkonu bez únavy a oslabení. Zvyšuje se i produkce testosteronu a tím i sexuálního apetitu. Řada anabolizérů má několik kontraindikací. V naší nabídce najdete pouze prověřené anabolizéry. A samozřejmě platí i u nich, že jsou pouze doplňkem, nikoli náhradou jídla. U všech forem sportovní výživy je třeba dodržovat zásady dávkování a přiměrené konzumace. Vitamíny a minerály jsou prospěšné, ale i předávkování je problém. Vitamíny a minerály u nás seženete jak ve formě komplexních přípravků, tak například pouze vitamin E. Vždy je třeba dbát na správné dávkování, i když je přípravek sebebezpečnější.


Zpět do magazínu
Nahorů