S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Nepodceňujte ochranu a bezpečnost u sportu

V každém sportu je vždy určitě riziko. Proto není radno podceňovat význam vybavení pro bezpečnost a ochranu. Ať jde o fotbal nebo třeba snowboard. Proto i u nás najdete prvky pro bezpečnost a ochranu k více sportům. Mohou Vám i zachránit život, jejich využívání je tedy více než doporučené.

Helmy a brýle na snowboard a lyže

Jako první zmíníme bezpečnost u zimních sportů. I zkušený lyžař nebo snowboardista se může setkat s rizikem nebo nezvládnout situaci. Kvalitní ochranné helmy a brýle minimalizují rizika. Spolehlivé helmy navržené z extra tvrdých materiálů na povrchu a polstrovaným měkkým vnitřkem Vám chrání hlavu a minimalizují otřesy a další následky. Rovněž na florbal jsou k dispozici robustní helmy pro brankáře. Přilby jsou většinou nastavitelné, tudíž není problém si nastavit velikost dle potřeby. K zimním sportům patří také brýle, které chrání Vaše oči a přitom nesnižují viditelnost a nemlží se. Vyrobeny jsou z kvalitních odolných materiálů. Chrání oči před povětrnostními vlivy jako je sníh, vítr, atd. Helmy a brýle tak patří nejen k zimním sportům.

Chrániče na fotbal

Také u fotbalu může dojít k nepříjemným zraněním. Jako prevence doporučujeme rozhodně používat chrániče holení. Jsou vyrobeny jako flexibilní a nastavitelné, s tvrdým povrchem a příjemně měkkým a ohebným vnitřkem. Tím chrániče neomezují Váš pohyb. Patří k fotbalové výbavě jako ochranné prvky.

Ochrana i bezpečnost také nepřímo

Kromě jednoúčelově navržených bezpečnostních prvků k bezpečnosti lze i zařadit to, co je důležité a na čem bezpečnost závisí. Například kvalitní boty a vázání nejen na snowboard. Jejich kvalitu a precizní zpracování ovlivňuje bezpečnost každého jezdce. V neposlední řadě jsou to také různé bezpečnostní mechanismy například u jízdních kol, koloběžek nebo inline bruslí. U sportu se nevyplatí ochranu podcenit a to u letních ani zimních sportů. Myslet u sportu na bezpečnost je jedním z klíčových hledisek.


Zpět do magazínu
Nahorů