S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Krasobruslení jako sport s uměleckým dojmem

Málokterý sport spojuje dohromady sportovní i umělecký zážitek. Tím se může pochlubit krasobruslení. Už z názvu plyne, že je v něm krása a jde o estetický zážitek. Sehraná dvojice nebo jedinec předvádí synchronizované sestavy na ledu. Pokud se Vám krasobruslení líbí, můžete začít. My Vám nabízíme kvalitní a moderní výbavu od bruslí po další doplňky.

Designově elegantní krasoobuv nejen černá a bílá

Kvalitní krasobrusle neboli krasoobuv, tvoří základ celé krasobruslařské výbavy. Oproti hokejovým bruslím mají krasobrusle nejen jiný tvar nože, jsou celkově designově více přizpůsobeny pro estetickou stránku. Vybrat si u nás můžete elegantní černé i bílé krasobrusle, obvykle pro ženu a muže. Avšak na ledu se budou skvěle vyjímat i například modré krasobrusle. Krasoobuv nabízí pohodlný anatomický tvar, tvrdý povrch s měkkým vnitřkem pro maximální pohodlí. U každého modelu obuvi jsou uvedené podrobné informace o použitých materiálech i technologiích. Spolehněte se na kvalitu této moderní a elegantní krasoobuvi. Vybrat si mohou začátečníci i zkušenější bruslaři. Brusle tak podtrhují estetickou stránku tohoto zajímavého sportu. Stejně jako hokejové brusle nebo jinou obuv, najdete u nás krasobrusle také v různých dámských i pánských velikostech.

Doplňky ke krasoobuvi pro komfort i bezpečí

Kromě samotných krasobruslí máme v naší nabídce i další doplňky pro krasoobuv. Patří k nim například vkládací stélka do bot nebo praktický chránič na nůž brusle. Stélka je vyrobena z měkkého, anatomicky přizpůsobitelného materiálu. Chrániče nože jsou velikostí univerzální, lze je nastavit dle potřebné délky a vyrobené jsou z odolného plastu. S chráničem lze i chodit a nijak se nepoškozuje ostří nože. K doplňkům patří i šněrovadlo na krasoobuv. Pro krasobruslení tak máme nejen samotné brusle, ale k nim i užitečné doplňky pro pohodlí. Vybavte se s námi a užívejte si umění tohoto kreativního a elegantního zimního sportu na ledu.


Zpět do magazínu
Nahorů