S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Koloběžka zabaví děti i dospělé

Rozhodně nelze pochybovat o tom, že koloběžky jsou určeny dětem. Ale též nelze nic namítnout proti tomu, že se stávají stále oblíbenější i mezi dospělými. Tomu odpovídá také naše rozmanitá nabídka koloběžek. Klasické dětské koloběžky i moderní (nejen) freestyle koloběžky pro teenagery a dospělé. S koloběžkou si vyhrají děti a užijí si i dospělí. A co teprve kickboardy.

Myslíte si, že jiné než dětské koloběžky prostě nejsou? K dětem koloběžka určitě patří, ale stejně tak jsou k dispozici moderní stylové koloběžky i pro dospělé. Jejich obliba v posledních letech vzrůstá. Ke koloběžce si tak nemusíte přiřazovat automaticky jen malé děti. Stylové freestyle koloběžky nebo street koloběžky jsou určené pro starší děti, teenagery a dospělé. Zatímco malé děti si spokojeně jezdí na své koloběžce, Vy si můžete užívat nejen kreativní styl na dospělácké koloběžce. Můžeme tak říct – na koloběžku v každém věku. Objevte s námi rozmanitost moderních koloběžek pro děti i pro dospělé.

V mnoha pestrých barvách jsou dětské koloběžky

V naší nabídce najdete řadu dětských koloběžek v mnoha pestrých barvách. Modrá pro kluky, růžová pro holky nebo třeba zelená či oranžová. Pestré barvy se spojují v moderním designu a tvoří tyto dětské koloběžky. Mohli bychom je nazvat tříkolky, jelikož mají celkově tři kolečka. Jedno zadní a dvě přední. To pro lepší stabilitu a bezpečnost. Dětské koloběžky jsou pro děti zábavné a určitě se jim bude líbit pestrá barva. Stačí si jen vybrat, Kromě toho, koloběžky jsou skvělou pomůckou pro přirozený nácvik dětské motoriky a pohotovému postřehu dětí. Budou se tak učit držet vyvážení a přitom musejí dávat pozor nejen aby nespadly. Koloběžky pro děti jsou navržené s ohledem na maximální bezpečnost a pohodlí.

Pro dospělé kreativní freestyle a koloběžky do ulic

Pro teenagery a dospělé jsou pak určeny freestyle koloběžky a street koloběžky. Jsou to moderní koloběžky, liší se od sebe zaměřením. Freestyle modely jsou konstruovány pro kreativní styl jízdy s překážkami a skoky, některé modely jsou rovněž vybaveny pegy ke grindování překážek. Street koloběžky, které lze nazvat koloběžkami do ulic, jsou zase určeny pro rychlejší jízdu v ulicích po rovném povrchu. Obojí jsou však v moderním designu, který podtrhuje jejich styl.

Kickboard je koloběžka zatáčející náklonem

Speciálním typem dospěláckých koloběžek je kickboard. Svou konstrukcí připomíná běžnou koloběžku, ale odlišuje se způsobem řízení, přesněji zatáčení. Zatáčejí nakloněním řídící tyče, čímž jsou uzpůsobeny k rychlým změnám směru jízdy. Také tyto moderní kickboardy mezi naší kategorií koloběžek najdete.


Zpět do magazínu
Nahorů