S nákupem v tomto obchodě jsem naprosto spokojen. Musím vyzdvihnout rychlou dopravu a velmi dobrou individuální komunikaci, snaží se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Je vidět, že v tomto obchodě si zákazníků stále váží

Sifi

Perfektní obchod,výborná komunikace,rychlá dodávka-DOPORUČUJI!!!!

Ladik-M71

Tento obchod můžu doporučit na 100%,přestože jsem potřebovala zboží vyměnit z důvodu špatné velikosti,prodávající byl velice ochotný,kontaktoval mě a nabídl jinou alternativu.

Lenka

Fotbal

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
1 2 3 4 5

Fotbal

Nejpopulárnější a nejrozšířenější sport na světě je 100 % fotbal. Hraje se snad na všech kontinentech a hrají ho jak kluci, tak i holky a to v každém věku. Fotbal, nebo také správně česky kopaná je kolektivní sport, který hrají vždy dva týmy po deseti hráčích v poli a brankář. Cílem  hry je dát víc gólů než soupeř, neboli trefit branku víckrát než soupeř. Fotbal se hraje převážně nohama ( proto fotbalista potřebuje kvalitní obuv, takzvané kopačky ), ale povolený je dotyk jakékoli části těla kromě rukou. Kope se do míče, nebo také balónu, který hráči posouvají po hřišti. Hráči jsou vybaveni dresem, trenýrkami, chrániči holení a jak bylo výše uvedeno, samozřejmě kopačkami. Fotbal se hraje na mnoha výkonnostních úrovních a podle toho je také připravena nabídka fotbalového vybavení. Z naší nabídky si vybere každý od žáčků až po vrcholové fotbalisty.

Nahorů